Latviski | По-русски | English
Novērtēšana
Būvkonkursantiem
 

Vai jūsu uzņēmums vēlas gada laikā pārdot sabiedriskos pakalpojumus tirgum 97 miljonu latu vērtībā? Ja tas ir tā, tad jājautā, kā šādu iespēju iegūt, ko ņemt vērā un kā sagatavoties. Pārdošanu sabiedrisko pakalpojumu sektoram veic tūkstošiem uzņēmumu ik dienas. Tiem ir savs iemesls: Latvijas pasūtītāji ik gadu pērk preces, izmanto būvdarbu pakalpojumus miljoniem latu apmērā. Kopumā vērtējot, pārdošanu sabiedrisko pakalpojumu sektoram var nodrošināt privāti uzņēmumi ar lielu tirgus potenciālu, kam ir labi nostabilizējusies klientūra. Labi izstrādāts plāns, kā virzīt pārdošanu publisko iepirkumu tirgū, var nodrošināt lielāku izaugsmi. Dažiem uzņēmumiem tas dod finansiālu pamatu, lai sāktu virzīties uz jauniem tirgiem Eiropā.

Latvijas pasūtītājiem saistoši ir noteikumi, kas nodrošina atklātu un atbilstošu konkurenci. Privātā sektora pārstāvji to varētu uzskatīt par birokrātiju. Tomēr šie likumi ir izveidoti, lai nodrošinātu, ka visi komercdarbības veidi var gūt panākumus publisko iepirkumu sektorā visās Eiropas Savienības dalībvalstīs.

SIA „INŽENIERKOMUNIKĀCIJAS” speciālisti palīdzēs Jums – potenciālajiem piegādātājiem, gūt panākumus publisko iepirkumu tirgos un iesaistīties publiskā iepirkuma procedūrās, kartīgi noformējot nepieciešamos dokumentus.
Informācija
Tālrunis:+371 26688662
Fakss:+371 67265004
E-pasts:info@inzenierkomunikacijas.lv
Copyright © 2007 Company.
Visas tiesibas ir aizsargātas.
Разработано
в дизайн студии